Pilárikova-informačná tabuľa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Tabula na zastavke MHD Zochova, v smere do Petrzalky.

30. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Už zase sa niekomu nepáčila? Ach... posielame zastávkovú čatu a ďakujeme za podnet.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
30. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet bol vyriešený. Ďakujeme za jeho nahlásenie.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.