Rybničná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Uzavretý
meno
Marek 01. mája 2020

Chodnik spájajúci Rybničnú ulicu a VUKI je rozpadnutý, dlažobné kocky sa rozchádzajú, ze zachvíľu príde niekto k úrazu a navyše začína byť nepriechodný pretože konáre a kríky, ktoré ho lemujú sú neostrihané a zasahujú do neho.

05. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento chodník nemá mestská časť v správe ani majetku, ani neeviduje správcu, alebo vlastníka chodníku.

Mestská časť Bratislava – Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.