Námestie SNP-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Peter Oravec 04. mája 2020

Drôty trčiace zo stĺpa verejného osvetlenia v strede Námestia SNP. Prosím o riešenie.

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
08. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania