Leškova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Martina Ralbovská 03. mája 2020

Neporiadok v parčíku.

03. máj 2020

Ivan

Opakované znečisťovanie priestranstva bezdomovcami ktorí po upozornení slovne zaútočili na moju sedemdesiat ročnú matku. Kedysi to bolo obľúbené miesto seniorov z ktorého sa stal parčík pre bezdomovcov a je týmto pádom nepoužiteľný pre slušných občanov a turistov. Problém treba riešiť asi aj s mestskou políciou.
05. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zamestnanci Komunálneho podniku neporiadok poupratali. Ďakujeme za nahlásenie podnetu a že sa staráte o poriadok v našom meste.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet. Odpad je tam stále. Podnet je stále aktuálny. Je potrebné sústavná údržba čistoty.
Prosím o preposlanie.
07. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň, pán admin,
ak pri zadávaní nového podnetu prejdem na aktualizáciu iného, staršieho podnetu, a aktualizujem starší podnet, tak sa mi ten starší podnet nezobrazuje v sledovaných podnetoch. Bolo by dobre zriadiť funkciu, aby sa používateľom aktalizovaný podnet automaticky zobrazoval v sledovaných podnetoch.
Ďakujem za porozumenie.
S pozdravom.
08. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň pán Oravec,

podnetu bol status zmenený na "v riešení" a bol opätovne preposlaný samospráve.

Váš návrh ohľadom automatického sledovania podnetov pri aktualizácii starších podnetov berieme na vedomie a prediskutujeme možnosti zavedenia tejto funkcie.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
08. august 2020

Peter Oravec

Dobry den, pani Addova,
dakujem.
S pozdravom.
10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvroby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

aktuálny podnet sme už postúpili dodávateľovi a v najbližšom čase bude odpad odstránený.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

neporiadok sme odstránili a lavičky natreli. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania