Nekvalitne vyasfaltovaný chodník na ul. Nad lúčkami 22

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení
meno
Michal K. 02. mája 2020

Pracovnici Telekomu rozkopali a zaasfaltovali chodnik, no kvalita je katastrofalna. Krive, hrbolate, tak na stvorku.

02. máj 2020

Roman Mihalik

Okrem toho zabrali chodník bez náhrady pre chodcov, preto žiadam o začatie priestupkoveho konania voči staviteľovi.
04. máj 2020

Lubos

Ten naturalny kopcovity tvar nebol zámer? :)
Lebo ako inak topanka tam drží lepšie jak na smyknom super rovnom povrchu
07. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za podnet. Sme v kontakte so zhotoviteľom aj investorom a budeme podnet riešiť na mieste po osobnej obhliadke staveniska. Rozkopávka ako celok ešte nie je ukončená.

S úctou

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
Oddelenie správy budov
17. máj 2020

Roman Mihalik

Môžete nás prosím priebežne informovať?
Aké je konštatovanie obhliadky, aké budú ďalšie kroky?

Ďakujeme
27. máj 2020

Michal K.

uz sa davno nikde nic nerobi, ako pokracuje reklamacia?
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Stretli sme sa so zástupcami Slovak Telekom (investor) a spoločne hľadáme riešenie.

Môžeme potvrdiť, že obe strany smerujú k dohode. Chceme s našimi partnermi, ktorí poskytujú služby našim obyvateľom, vychádzať korektne.

S úctou

Mgr. Marek Turňa
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
Oddelenie správy budov
03. jún 2020

Erik

POZOR !!! Dnes som išiel chodníkom hore a asi 20 m pod vchodom do škôlky HAPPY centrum jpresne v strede chodníka vytrča asi 2cm z asfaltu roxorova tyč. Je to velmi nebezpečné,že sa o to niekto podkne a stane sa úraz. Je to labo vidieť.
30. jún 2020

Michal K.

vazena samosprava, dospeli ste po mesiaci k nejakej dohode?
01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves predmetný chodník ešte neprebrala od zhotoviteľa stavby. So zhotoviteľom a investorom pokračujeme v rozhovoroch a hľadaní riešenia.

S úctou

Mgr. Marek Turňa
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
Oddelenie správy budov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania