Vígľašská - nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 04. mája 2020

Dobry den,

na Viglasskej nesvieti jedna lampa - je zo strany Jantarovej cesty od luky.
Cislo lampy verejneho osvetlenia je na foto.
Uz som to nahlasoval 2x cez ich webstranku, nic s tym neurobili.
Da sa s tym prosim vas daco urobit?
Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania