Starohájska - dráha pre cyklistov v lesíku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

V lesoparku v Ovsište mladík, 15 až 20 bicrosári naviezol na chodník zeminu a spravili si tam umelé kopce pre svoju “novú” dráhu. Jazdia tam od kaplnky a pri svojich skokoch pretínajú pomerne frekventovaný chodník. Po tomto chodia rodiny s deťmi, dôchodcovia, psíčkari so psami. Bol som svedkom skoro kolízie, keď vzduchom letiaci bicrosár skoro zachytil malé dieťa. Takáto dráha tam nepatrí a mala by byť odstránená.

03. máj 2020

Jaroslav Bilčík

V lesoparku v Ovsište mladík, 15 až 20 bicrosári naviezol na chodník zeminu a spravili si tam umelé kopce pre svoju “novú” dráhu. Jazdia tam od kaplnky a pri svojich skokoch pretínajú pomerne frekventovaný chodník. Po tomto chodia rodiny s deťmi, dôchodcovia, psíčkari so psami. Bol som svedkom skoro kolízie, keď vzduchom letiaci bicrosár skoro zachytil malé dieťa. Takáto dráha tam nepatrí a mala by byť odstránená.
10. máj 2020

Jaroslav Bilčík

Samospráva by mala navezené kopce zlikvidovať Hrozí kolízia medzi bikrosovými, rýchlojazdiacimi “pretekármi a chovaní na križujúcoˇ dá druhom chodníku. Hneď vedľa majú bikrosári vybudovanú vlastnú hráhu, mali by jazdiť tam a nie medzi prechádzajúcimi sa ľudmi.
21. máj 2020

Jaroslav Bilčík

Mestská časť asi čaká na nešťastie, keď letiaci bikrosár zasiahne nejaké malé dieťa. Potom bude čeliť žalobe.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania