Dubnická - znečistený chodník a cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Prosím o vyčistenie ciest a chodnikov na ulici Dubnická a okoli, pokial mozno aj pod autami. Ďakujem

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, ďakujeme za Váš podnet.
Požiadavku na čistenie komunikácií sme poslali na Referát správy verejných priestranstiev, ktorý znečistenie odstráni.
Kto? Referát správy verejných priestranstiev

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania