Rusovská cesta - chýbajúci bezbariérový prechod

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Tento priechod by mohol byt cely bezbarierovy, pre kociky a deti na bicykloch a odrazadlo h je velmi nebezpecny.

07. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácii k podnetu uviedlo, že momentálne neuvažuje o debarierizácii uvedených chodníkov na Rusovskej ceste aj vzhľadom k plánovanej kompletnej zmene v úseku od Viedenskej cesty, ktorú pripravuje Generálny investor Bratislavy (GIB).

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania