Hálkova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Novomešťan 09. mája 2020

Vjazd na „obslužnú komunikáciu“ OD Slimák - dopr.zn. B 34 a E 12 sú dlhodobo ukryté za listami stromu.

Hliadka MsP BANM, sídliaca len pár sto metrov od „miesta činu“, denne predmetným úsekom prechádza a okolie OD Slimák „údajne“ pravidelne kontroluje.

26. máj 2020

Novomešťan

Predmetná lokalita nemá gazdu - preto žiadna odpoveď ?!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania