Kadnárova-spomaľovač-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Rozbitý spomalovač pred križovatkou Kadnárova/Černockého. Podložie má zničené, odpadávajú z neho celé kusy.

06. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
06. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. máj 2020

Martin Uváček

Kompetentní by mohli najprv vymeniť asfalt na tomto mieste, nakoľko z fotky vidieť, že spomalovač je ťažké niekde vôbec upevniť keď je všade naokolo prepadnutý a popraskaný asfalt.
02. júl 2020

Martin Uváček

Zatiaľ bez zmeny stavu 🙂

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.