Mlynské Nivy-cyklotrasa-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Len dotaz: Je Tá pravá časť cyklochodníku určená pre chodcov? Ak áno, je možné ju dokončiť po ulicu Mlynské Nivy?

05. máj 2020

Michal

myslím konkrétne pravú časť cyklochodníku, po ktorej v tomto náhodnom momente ide jeden z cyklistov 🙂 na hlavnej foto podnetu tá pravá časť končí. Ak som tam ako chodec nemal čo robiť a nesmiem sa tadiaľto pohybovať, ospravedlňujem sa 🙏
05. máj 2020

Michal

asi by to malo byť vyznačené na tom cyklochodníku, nie? tu som našiel jeden pekný projekt na inšpiráciu http://pr.trnava.sk/participativny-rozpocet-2016/participativna-komunita-doprava/vodorovne-znacenie-cyklochodnika-popri-trstinskej-ceste/ rozpočet 145€ PS: 🍺 pracujúcim zoberiem ja osobne ✌️
05. máj 2020

Michal

Je tu vysoká frekvencia v tejto časti a celkovo by si tento úsek zaslúžil poupratovať, vyčistiť, odstrihnúť kríky, revitalizovať atď.. čiže prídružené práce ktoré by sa dali spojiť.. kto tadiaľ išiel, vie o čom hovorím
26. máj 2020

Michal

Stanko pla prečo sa podnet označil ako neriešený? Neprišla žiadna reakcia, ani vyjadrenie zo strany kompetentných. naozaj toto je riešenie? 🤔✌️
01. jún 2020

Odkaz pre starostu

Práveže ked sa samospráva nevyjadrí do 14 dní , vtedy sa automaticky označí ako neriešený. To neznamená, že nebude riešený, ide o akési upozornenie, aby samospráva poskytla vyjadrenie. Ked sa podnet označí ako neriešený, tak samospráva dostane upozornenie, čím sa vlastne znova dostane podnet do jej pozornosti, tak môže podniknúť ďalšie kroky.

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
05. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. jún 2020

Michal

teším-e sa na dokončenie cyklochodnika. ✌️
10. jún 2020

Michal

čo hovoríte na realizáciu projektu z komentu z 5.maja ktorý som písal. http://pr.trnava.sk/participativny-rozpocet-2016/participativna-komunita-doprava/vodorovne-znacenie-cyklochodnika-popri-trstinskej-ceste/ je možné? dačo s tým urobiť? ďakujem za odpoveď ✌️

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania