Mlynské Nivy-vertikálna značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

zle otočená, vietor? alebo človek? srnka netuší kto si vyhliadol dopravné značky 🤔

13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
03. jún 2020

Michal

opravené 👍 stav vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania