Bosákova - poškodený stĺpik autom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Pri parku za poliklinikou Šustekova.
BMW oprete o stĺpik, no comment.
Mám zato, že by mal majiteľ uhradiť vzniknutú škodu.

08. máj 2020

Robert

Neviem prečo nahralo nekvalitnu foto, BA 797 PY
26. máj 2020

Robert

Dôvod prečo Nerieseny?
26. máj 2020

Jano - Star9H6j

Treba zavolať MSP, alebo štátnu políciu
27. máj 2020

Michal Haman

Ak samospráva k podnetu do 14 dní nepridá odpoveď, systém status automaticky zmení na neriešený. Podnet som samospráve opätovne preposlal s prosbou o vyjadrenie.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
27. máj 2020

Robert

Ďakujem pán Haman za odpoveď, ale som to zrejme mal nahlásiť polícii... Mne v tej chvíli napadlo že ten stĺpik budem musieť niekto a asi zo samosprávy vymeniť a nech si potom má u koho uplatniť škodu, ale to asi právne nie je takéto jednoduché.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.