Hydinárska-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

V riešení

na mnohych miestach pozdlz hydinarskej su uz polroka rozkopane chodniky po Suptel firme. Poprosim vratit do povodneho stavu, na niektorych miestach sa ani neda prejst po chodniku s kociko.

11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
firma, ktorá realizovala výkopové práce na Hydinárskej ulici, bude vyzvaná o nápravu do pôvodného stavu chodníka.
Ďakujem za podnet

S pozdravom

referát dopravy a miestnych komunikácií

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania