Hradská-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anton 11. mája 2020

Drevené preklady na oboch intenzívne využívaných lávkach pre peších a cyklistov cez Malý Dunaj pri kruhovom objazde by si žiadali údržbu. Mnohé z lát sú už čiastočne uvoľnené z konštrukcie, late sú už na koncoch poškodené.

11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo nasledovné stanovisko:

Podnet sa týka mostu na „Hradskej ulici nad Malým Dunajom“, ktorý má po stranách vytvorenú nosnú konštrukciu pre dve lávky určené chodcom, so šírkami cca 3 m po oboch stranách v celej dĺžke mosta. Pochôdzný povrch lávok je tvorený z agátových dosiek, ktoré vplyvom počasia menia charakter drevnej hmoty, čo spôsobuje uvoľňovanie kovových skrutiek.
Riešenie aktuálneho problému zašleme nášmu zmluvnému dodávateľovi, ktorý bude po uvoľnení svojich kapacít problém ihneď riešiť.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania