Romanova - nepojazdné odstavené auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

nepojazdné odstavené auto cez dve parkovacie miesta

10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Mestská časť Bratislava–Petržalka požiadala príslušný orgán o oznámenie držiteľa vozidla a následne, na základe získaných informácií, zaslala držiteľovi vozidla výzvu na jeho odstránenie. Ak po doručení výzvy držiteľ vozidla nevyužije uloženú lehotu a nezabezpečí odstránenie vozidla, odstráni ho mestská časť Bratislava–Petržalka.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
07. júl 2020

Martin Uváček

Pribudla 60 dňová výzva na odstránenie vozidla datovaná na 23.6.2020

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania