Záporožská - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 12. mája 2020

Na Zaporozskej 7, rovno za budovou magistratu a GiB je dlhodobo odstavene vozidlo s ev.c. bez platnej STK a EK (koniec platnosti TK a EK jul / 2017).

Toto je zatial stvrte dlhodobo odstavene a nepojazdne auto v okoli budovy magistratu, ktore som si nahodou vsimol. Vyzera to tak, akoby si tu niekto spravil parkovisko pre nepojazdne vozidla. Neprekvapilo by ma, keby za vsetkymi odstavenym autami v tomto okoli bol jeden clovek.

14. máj 2020

Ivana Š.

Veru, je ich viac.
14. máj 2020

Martin

To je jedno z tych styroch spominanych - to som nahlasoval medzi prvymi: Záporožská- odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/90348/zaporozska-odstavene-vozidlo-s-ecv-bez-platnej-tk-a-ek Hned vedla neho je dalsie a o par metrov dalsie.
14. máj 2020

Martin

Mozete podporit riesenie hlasmi, ked pod kazdym prispevkom zahlasujete.. v jednom prispevku sa da riesit len jedno auto - ako mi bolo oznamene administratorom.
14. máj 2020

Ivana Š.

Ok. Takze to nenahlasujem. Uz som jednu vec cez tuto stranku poriesila tak som chcela aj toto. Ale tesi ma, ze ma niekto predbehol :-)
30. máj 2020

Ivana Š.

Posielala som to aj na MU Petrzalka ale bez reakcie z ich strany.
31. máj 2020

Jano - Star9H6j

Ivana, nevzdavajte sa 😎 zavolajte na oddelenie ziv. prostredia Petrzalky... to ich zvacsa preberie (resp. vam aspon povedia ci už v danej veci konaju).
31. máj 2020

Ivana Š.

Po urgencii na mail konecne reagovali len este im musim doposlat dalsie foto lebo 2 nestacia :-)
10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, ďakujeme za Váš podnet.
Miestnou ohliadkou bolo zistené, že vozidlo sa nachádza na komunikácii v správe Hl. mesta SR Bratislava. Zodpovedným subjektom za riešenie podnetu je Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
13. jún 2020

Pavol

Toto auto tu parkuje od jesene minulého roka. Podla nalepeik na celnom skle mu stk/ek vyprsala uz pred rokmi. navyse ma defekt.

Uz som to dnes nahlasil aj cez aplikaciu, len sa mi zdalo, ze to trosku chaosi, ponukalo mi to zlu adresu. Preto to radsej najhlasujem aj cez web
15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na vozidle bola dňa 9.7. 2020 umiestnená výzva majiteľovi na jeho odstránenie v lehote 60 dní.
Pokiaľ majiteľ vozidla nezareaguje, bude vozidlo následne zaradené do zoznamu vozidiel na odťah.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania