Ružinovská-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
saraja 13. mája 2020

Veľmi nízko haluze nad chodníkom kúsok pred zastávkou Herlianska

13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov zabezpečí rez dreviny do podchodnej výšky.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
13. máj 2020

Floralys

ak vidim spravne. je v pozadi telefonna budka? ta by sa mohla odstranit.
16. máj 2020

saraja

Nie búdka ale novinový stánok
27. máj 2020

MajaT

Dobrý deň, tie konáre sú stále ohnuté tak, že tadiaľ už neprejde ani chodec, cyklista už vôbec.. Verím, že sa to orez vykoná čím skôr.
MajaT.
29. máj 2020

saraja

Treba to urýchlene orezať a nie minimalisticky aby to bolo treba na druhý rok zase hlásiť
08. jún 2020

MajaT

Dobry den,
podnet mozete oznacit ako vyrieseny.
Dakujeme za orezanie, uz je to priechodne:-)
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

drevina bola orezaná.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania