Ružinovská-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Roman Pavle 14. mája 2020

Dobrý deň.
Na Ružinovskej ul v smere od Astronomickej ul. je poškodené zábradlie v stredovom pruhu pri električkách. Skoro zasahuje do cesty. Asi by to trebalo dať doporiadku.
Dalujem.

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo, že predmetné zábradlie nie je v správe Magistrátu hlavného mesta, ale Dopravného podniku Bratislava. Preto podnet preposielame DPB.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Predmetné zábradlie bolo opravené.
Do konca augusta 2020 plánujeme zrealizovať ešte povrchovú úpravu.
Ďakujeme Vám za Váš záujem o veci verejné

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania