Vyhodený trávnatý koberec na Pribišovej 10

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Keď Vám v predzáhradke vyschne tráva, môžete ju poliať, alebo...

Vyzerá to tak, že trávnatý koberec pod vyhodený na verejnú zeleň zo súkromnej predzáhradky nachádzajúcej sa za múrom na fotografii.

15. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Situáciu preveríme v teréne a odvoz odstúpime podniku VPS.

Mgr. Magdaléna Svoreňová
magdalena.svorenova@karlovaves.sk
tel.: 02/707 11 275

Miestny úrad Mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Námestie sv. Františka 8
842 62 Bratislava
www.karlovaves.sk
15. máj 2020

Jozef

postačí prehodiť cez plot.
16. máj 2020

Lubos

Naspat pánovi co to tam nahadzal? :)
16. máj 2020

Jozef

Tak ako pani Svoreňova ?
17. máj 2020

Andrej

To je aký humusák toto, to si myslí, že zelené na zelenom nebude vidno alebo čo?
mohol to aspon presadiť niekde.. ta trava je este ako tak pouzitelna. blizko je vyjazdena zelen, mohol to dat tam.
10. jún 2020

Jozef

Podnet bol vyriešený. Kto to asi zaplatil ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania