Na doline-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

rozbité sklo treba čo najskôr upratať

14. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Nopp,

z obrázku nám bohužiaľ nie je jasné, kde sa sklo presne nachádza. Pracovníci hospodárskej správy prešli ulicu Na doline, no sklo sa im nepodarilo nájsť.
Chceme Vás preto poprosiť, ak budete oznamovať podobné podnety, aby ste nám presnejšie označili miesto alebo vyhotovili fotografiu, z ktorej je možné určiť presnú lokalitu.
Ďakujeme
S pozdravom

Bc. Ivan Görcs
vedúci hospodárskej správy
Mestská časť Bratislava - Vajnory
14. máj 2020

Branislav Nopp

veď to poloha podnetu ukazuje sklo sa nachádza v malom parčíku vedľa veľkého detského ihriska
14. máj 2020

Branislav Nopp

screenshot z podnetu
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Nopp,
pracovníci hospodárskej správy dnes upratali Rakús park.

S pozdravom

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
04. jún 2020

Branislav Nopp

ďakujem, myslím aj skôr tam boli 😉 podnet zavrime prosím

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.