Budyšínska-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Peter Oravec 16. mája 2020

Reklama krčmy Vojvodina sa váľa v špine na kraji cesty na Budyšínskej. Prosím o odstránenie.

18. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Kontaktovali sme majiteľku prevádzky a požiadali o nápravu.
Obratom potvrdila vyriešenie podnetu.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania