Novoveská-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

rada by som poprosila,ze ci by sa na toto miesto nemohol osadit kos, byvaju tu v okoli po zemi odpadky, mozno by kos pomohol. Sedavaju tam ludia so zmrzlinou, kos na hovienka je tiez celkom daleko. Uz tam niekto dal flasu aspon na spaky. Kos by tiez potesil. Dakujem

15. máj 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
20. máj 2020

Patricia

Kose si osadene. Dakujem za rychlost 😊👍
20. máj 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ďakujem za informáciu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania