Rybničná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zvlnená vozovka a roky vyjazdené koľaje v zákrute na Rybničnej pri odbočke do Vajnor.

18. máj 2020

Jardo Mladší

hlavne ze opravovali cestu.......
18. máj 2020

Martin Uváček

No tiež ma to prekvapilo. Ako tá časť, čo opravovali, bola mrte rozbitá, ale čakal som, že do toho zahrnú aj túto zákrutu.
18. máj 2020

Jardo Mladší

no osobne nadjazd BEZ-KJG je horší
05. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.