Budovateľská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na vozidlo sme dnes dali vylepiť výzvu na odstránenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
17. jún 2020

Žigmund Branimír Hronsecký

23:03 17.6., výzva nalepená nie je.
19. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve na dodatočné vyjadrenie.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania