Kultúrna-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Prerastené stromy a kríky zakrývajú dopravné značenie a bránia prechodu chodcom po chodníku. Prosím orezať

16. máj 2020

NaTrnavke

Ďalšie fotografie
22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov vyzve vlastníka pozemku na zabezpečenie rezu drevín a kríkov tak aby bol umožnený plynulý prechod po chodníku a podjazdná výška pre vozidlá.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
27. máj 2020

NaTrnavke

chudak 80 rocny nevladny majitel, to radsej ostriham tie stromy sam.. akoze dik za pomoc
04. jún 2020

NaTrnavke

Mozete uzavriet ako vyriešený, majitel si zelen orezal

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania