Revúcka-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

zlomeny konar hodeny v krikoch vo vnutrobloku revucka a pavlovova, nachadza sa v krikoch za garazami z ulice velehradska

22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odstránenie konáru bolo zadané dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
27. máj 2020

Lubomira

konar je uz odstraneny
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné konáre boli orezané.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania