Svätoplukova-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

zlomeny konar vo vnutrobloku svatoplukova a pavlovova, za garazami od ulice kuliskova

21. máj 2020

Lubomira

uz bol odstraneny
22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania