Okružná-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

prepad cesty pri kanalizacii

22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
24. máj 2020

Michal Šantavý

cesta sa ďalej prepadáva
29. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Bratislavskou vodárenskou spoločnosťou bola vykonaná kontrola + čistenie + kamera kanalizačnej siete. Bolo zistených viacero poškodení, ktoré boli zadané na rekonštrukciu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania