Romanova - neporiadok v lesíku neďaleko Kauflandu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

neporiadok v lesíku neďaleko Kauflandu a Chorvátskeho ramena

20. máj 2020

Filip

Pod hentym stromom maju socky svoju "klubovnu" uz desiatky rokov...
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

koncom augusta bude v tejto lokalite vykonávaná údržba pozemkov, orez krov a podobne a súbežne popri týchto prácach bude aj odstraňovaný odpad z predmetného priestoru. Zamestnanci Mestského terénneho tímu sú s ľuďmi bez domova, ktorí tu žijú v kontakte a vopred ich informovali o tejto pripravovanej údržbe.

S pozdravom
Kedy? do konca augusta 2020

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania