Ostredková-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
26. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme inšpektora verejného poriadku o zistenie správcu bytového domu a mestská časť Bratislava - Ružinov upozorní správcu o zabezpečenie odstránenia odpadkov a pravidelné dočisťovanie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
25. jún 2020

Andrej Vilhan

Dobrý den, posielam foto aktuálneho stavu.
26. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Andrej,

ďakujeme za aktualizáciu. Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

upozornili sme správcu na odpad okolo smetných nádob a požiadali sme ho o dočistenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
06. júl 2020

Andrej Vilhan

Dobrý den, posielam foto aktuálneho stavu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania