Hraničná-vertikálna značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Ohnuté značky, jedna z nich DAJ PREDNOSŤ V JAZDE , je otočená do budovy. 3 muchy jednou ranou ✌️je možné opraviť miesto je už nahlásené v ďalších podnetoch z dôvodu neexistujúceho priechodu a rizikovéhk prechodu chodcov cez cestu a ďalší podnet 20metrov odtiaľ, je zničený retardér. taktiež nahalsene! všetko spolu súvisí a rieši jeden problém a to je BEZPEČNOSŤ!!!

22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
20. jún 2020

Michal

update??? pls o info, prešiel viac ako mesiac. vďaka ✌️
03. júl 2020

Michal

haló čo a tým??? 🙏‼️
05. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
06. júl 2020

Michal

tak pls chcem znova poprosiť z od 19.5.2020 ubehli takmer 2mesiace a nevie-me vyrovnať 3 značky🙏 verím že sa to dá zvládnuť skôr
07. júl 2020

Michal

vypadá to, že sa tu po tých mesiacoch niečo predsa len udialo a ani sa nepochvalite 🙂 Prvý z 3nahlasenych podnetov v tejto križovatke vypadá vyriešený ✌️ pokračujeme ďalej
13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet je vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania