Gregorovej-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Martin Mikoczi 19. mája 2020

Diera uprostred chodníka, zrejme chybajúci poklop ktorý zaasfaltovali. Nie je to veľké ale nebezpečné hlavne pre deti ! Je to nový zmiešaný chodník pre chodcov a cyklistov.

22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
22. máj 2020

Martin Mikoczi

Ešte upresním že je to nový chodník V.F.Bystrého obnovený minulý rok. Je to na rohu pri odbočke Bancíkovej.
Gregorovej mi to hodilo podľa GPS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania