Teplická-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Kopa štrku a dopravná značka po výkope kábla, už asi 2 týždne v nezmenenom stave.

25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania