Zmizol kôš na Haanovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Michal Haman 29. apríla 2014

Pred pár dňami bol, dnes už nie je. Zase niekomu vadilo, že má kam hádzať odpadky. Poprosím dať nový kôš a nejak ho tam silnejšie prilepiť!

30. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o tomto probléme pracovníci miestneho podniku VPS vedia a budú ho v dohľadnej dobe riešiť. Na tomto mieste už vandali „zobrali“ v poradí štvrtý kôš (od času keď tam boli osadené). Je až neuveriteľné, koľkokrát sa stretávame s poškodzovaním a odcudzovaním košov, lavičiek či dokonca dopravných stĺpikov, keby sme tie isté financie mohli smerovať do skrášľovania a rozvoja Petržalky, určite by to bolo lepšie.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
30. apríl 2014

Michal Haman

Určite súhlasím, možno by bolo fajn aj upozorniť políciu na to, stanicu majú neďaleko. Možno predpokladať, že kritické sú najmä piatky a soboty večer, kedy mladí ľudia idú piť von, na tie by sa mali sústrediť a chodiť tam v týchto kritických chvíľach aspoň na preventívne obhliadky.
06. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kôš je znovu osadený.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
13. jún 2014

Monika

Dobrý deň,
nám zmizol kôš ma križovatke Dudova-Hrobákova pred 2-3 týždňami a dnes som si všimla zmiznutý kôš na križovatke Jankoľova-Mamateyova, je to nový šport pre bezdomovcov ako si zarobiť nejaké eurá navyše a odnášajú to preto do zberu? Možno by nebolo zlé ich nahradiť plastovými, aspoň by nehrdzaveli.
Ďakujem.
13. jún 2014

Michal Haman

Kôš je inak znova preč :(
13. jún 2014

Monika

Boj s veternými mlynmi?
13. jún 2014

Monika

Dobrý deň,
nám zmizol kôš ma križovatke Dudova-Hrobákova pred 2-3 týždňami a dnes som si všimla zmiznutý kôš na križovatke Jankoľova-Mamateyova, je to nový šport pre bezdomovcov ako si zarobiť nejaké eurá navyše a odnášajú to preto do zberu? Možno by nebolo zlé ich nahradiť plastovými, aspoň by nehrdzaveli.
Ďakujem.
p.s: na Haanovej vraj znova nie je tiež.
17. jún 2014

Monika

30. jún 2014

Monika Kozáková

už je asi dovolenková sezóna, tak sa takéto pikošky
budú riešiť až v septembri?
07. júl 2014

Monika Kozáková

Nechápem.... ako to môže byť vyriešené, keď kôš na Hrobákovej stále nie je.... asi napísať nový podnet???
07. júl 2014

Michal Haman

Možte napísať nový podnet, tento sa týka košu na Haanovej a ten tam je späť :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania