Kontajnerove stojisko pri ms gelnicka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 30. apríla 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

kazdy den chodime zo skolky okolo tohto nechutneho stojiska, kde je stale neporiadok, spina, momentalne aj kopa skla a ineho odpadu. smetne nadoby blokuju schody, su mimo pristresku na smeti a cele okolie vyzera zanedbane. denne okolo chodia ludia do ms, fitka a domov.

13. máj 2014

Starý Račan

Treba riešiť, zrejme šťastie že sa tam ešte nestal nejaký úraz...
Vyzerá to naozaj hrozne...
27. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Kontajnerové stojisko je vyčistené. Viď fotodokumentácia.


Ing. Jana Pešková
prednostka miestneho úradu
Mestskej časti Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.