Kazanská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Ajeťák 23. mája 2020

Prepadávajúca sa cesta v križovatke Uzbecká/Kazanská, vidno tam hlbokú jamu pri kanalizačnom poklope. Prosím o opravu (je to v blízkosti priechodu pre chodcov).
Ďakujem.

10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania