Cesta na Kamzík-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Popri reštaurácií Strodel smerom na Kamzík sa veľmi rozrástli kríky aj stromy. Kríky zakrývajú smerovú tabuľu na križovatke a stromy zas prevísajú nad chodník a sťažujú cestu peši od trolejbusu. Bolo by dobré stromy a kríky ostrihať.

25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
25. máj 2020

Martin CHUDY

dobrý deň ako sa ním zaoberá? , treba do rúk zobrať krovinorez a pílku, hrable a priestor vyčistiť , to by som rozumel že sa tým zaoberáte a nie vypisujte formulky ktoré nič neriešia a "skutek utek", PS celé oddelenie sa tým zaoberá? koľko je to ľudí, čo vlastne nad tým robia? ako dlho sa tým budú zaoberať? ,
26. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet bol preverený. Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania Cesta na Kamzík v tomto úseku je v správe Magistrátu. Podnet bol presmerovaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
26. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. jún 2020

Martin Uváček

Nejaký progres v riešení tohto podnetu?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania