Brečtanová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Na úplnom konci Brečtanovej ulice je už pravdepodobne roky odstavený Renault Megane bez platnej Tk a Ek. Tie prepadli ešte v roku 2016. Tak dlho tu vozidlo asi stojí, súdiac podľa vrstvy machu a nánosov pod ním. Nakoľko je to slepá ulica, odťah tohto vozidla by pomohol aj prípadnému otáčaniu sa v tomto mieste.

25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
24. jún 2020

Martin Uváček

A nejaký výsledok? Bude výzva na odstránenie vozidla?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.