Palkovičova-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Peter 25. mája 2020

V parku pred Palkovičovou 18 visí zo stromu niekoľko metrový zlomený konár.

25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
24. jún 2020

Peter

Palkovičova-strom-zlomený konár

Ten istý strom ako pred mesiacom. Ďalšie 2 zlomené konáre. Jeden opäť visí zo stromu. Palkovičova 18.
24. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zlomené konáre boli zadané nášmu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania