Ružinovská-vertikálna značka-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Marian 25. mája 2020

Pri rekonštrukcii ostrovčekov na križovatke Ružinovská - Tomášikova došĺo k osadeniu novej dopravnej značky na nevyhovujúce miesto. Navrhujem osadiť značku na stĺpik semafora, podobne ako vidno na fotke starého stavu na opacnej strane ulice.

04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania