Ružinovská-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Vrba zasahujuca do bezeckeho obluka na Strkovci. Na okruhu zasahuje viac stromov.

29. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava - Ružinov zabezpečí rez drevín do podchodnej výšky v okolí bežeckej dráhy.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

rez dreviny do podchodnej výšky bol zrealizovaný.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania