Pribinova-nadbytočný a poškodený stĺp osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

nadbytočná a poškodená polnočná lampa

09. júl 2020

Peter Oravec

Čulenova-nadbytočný elektrický stĺp

Zbytočný, ničomu neslúžiaci a zavadzajúci elektrický stĺp na rohu Čulenovej a Pribinovej. Prosím o odstránenie.
13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania