Ďurgalova-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Miloš Auder 25. mája 2020

Na začiatku Ďurgalovej smerom z Pražskej prevísa zlomený konár stromu cez celý chodník.

26. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Zlomený konár bol ihneď odstránený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania