Námestie hraničiarov - kopy stavebného materiálu v tráve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 25. mája 2020

Po výstavbe cyklotrasy na Nám. hraničiarov ostali v tráve kopy stavebného materiálu. Prosím o ich odpratanie a obnovu trávnika.

15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie dopravného inžinierstva uviedlo, že cyklotrasa ešte nie je skolaudovaná a teda oficiálne dokončená. Zároveň prisľúbilo, že po týchto úkonoch stavebný odpad na mieste neostane.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. jún 2020

Martin Uváček

Nakoľko sa pokračuje v budovaní cyklotrasy, časť zeminy už zmizla.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania