Guothova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Ján Kret,MUDr. 25. mája 2020

Znečistený zsneseny okraj chodníka kameňmi aj trávnatá plocha. Kamene bránia koseniu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania