Haburská-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Soňa Ďumbalová 28. mája 2020

Dobry den,

chcem Vas velmi pekne poprosit o osadenie kosa na Haburskej ulici pri dome c.47, smerom Tomasikovej ulici. Bohuzial zas zmizol, ale je velmi potrebny, nakolko ludia odhadzuju pri lavickach odpadky. Pritomnost kosa aspon trosku minimalizuje pocet odpadkov.
Dakujem moc
Ďumbalová

29. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
02. jún 2020

Soňa Ďumbalová

26. máj 2020
Nie je mi to jedno!

Dobrý deň, pri tejto nešťastnej nádobe ma napada myšlienka či už nenadišiel čas vymeniť iný typ koša? Prípadne skusiť iné riešenie neustále sa opakujúceho problému napr. umiestniť kôš na úplne iné miesto alebo pridať do parku osvetlenia, využiť kamerový system v tejto časti a občas tam poslať pánov policajtov nech idu pozrieť čo tam robia individuá pod ruškom tmy... Alebo budeme každý druhý týždeň dávať nový zelený plastový kôš a o pár dní sa pozerať na prázdnu oceľovú tyč dekorovanú odpadkami...? 🙈
08. jún 2020

Soňa Ďumbalová

Kos uz osadeny, dakujeme, uvidime dokedy vydrzi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania