Jazda cez chodník, poškodzovanie verejného majetku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Andrej 01. mája 2014

Napriek upadajucej kulture verejnych priestranstiev v Bratislave, na Sancovej ulici ( priamo oproti ulici Predstanicne namestie) bolo povolene prevadzkovanie parkoviska, avsak takym sposobom, ze permanentne dochadza k jazde parkujucich klientov po chodniku, po prilahlom prechode pre chodcov, ohrozovaniu chodcov a poskodzovaniu chodnika s vyssim obrubnikom. Som zvedavy, ci kompetentni a majitelia sa budu podielat na odstranovani skod...Vchod a vychod parkoviska vedie cez chodnik neupraveny na taketo vyuzitie, takisto chybaju upozornenia pre chodcov na auta jazdiace po chodniku. Je to absolutny prejav klientelizmu, nekultury a uprednostnienia devastacneho a chamtiveho zaujmu vlastnika na ukor kultury mesta. Prosim a ziadam uvedomelych obcanov ( v tomto pripade kompetentnych zo zakona) o odstranenie tohto stavu...Nie je taketo jazdenie po chodniku zo zakona zakazane?

02. máj 2014

Daniel Dudinský

Dolezite je, ze ide o platene parkovisko, cize niekto bude zarabat na tom, ze sa bude nicit spolocny majetok - chodnik!!! Co mna ale zarazilo je, ze kto si POVOLIL toto parkovisko, kedze vjazd a vyjazd je priamo z krizovatky!!! Plus samozrejme ta tabulka informativna (reklamna??) ma povolenie ???
19. máj 2014

Andrej

Napriek tomu,ze dochadza k bezprostrednemu ohrozeniu na pravach mesta, obcana bol tento podnet oznaceny ako nerieseny? Cakate dokkym tam niekoho nejake auto prejde? Na ake kompetentne urady sa treba obratit pre okamzity zasah?
06. apríl 2021

Martin Uváček

Treba opätovne preposlať magistrátu, nakoľko sa k podnetu za tie roky vôbec nevyjadrili.
07. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravných povolení

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania