Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zarastene znacky

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: Roman Antoška, 01. mája 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

značky nie je vidieť a ak sa stromy neostrihaju o pár týždňov úplne zarastu.

19. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné stromy sa nachádzajú na pozemku, ktorý nie je vo vlastníctve ani v správe mestskej časti. Z uvedeného dôvodu sme kontaktovali vlastníka pozemku, na ktorom sú vysadené dreviny a požiadali ho o zabezpečenie orezu drevín tak, aby nezasahovali do dopravného značenia.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
30. máj 2014

roman

je to vyriesene, Dakujem mc petrzalka a zahradnikovi z divadla aréna....
30. máj 2014

roman

foto príkladom administrátor,prosím prehodte to na vyriešené. d.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.